Przewód wielomodowy HPE Premier Flex LC/LC OM4 2-żyłowy, 5 m

539,00 

Przejdź do sklepu
SKU: 8d70a5f108e1 Kategorie: , , Tag:

Przewód wielomodowy HPE Premier Flex LC/LC OM4 2-zylowy, 5 m

Dodatkowe informacje

Producent

Pozostaw Swoją Opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recenzje

Nie ma jeszcze recenzji.

Main Menu